UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
Spokojná s objednaným tovarom. Vďaka
Anonym, 9.09. 2020
Rýchle dodanie.
Anonym, 10.08. 2020
Tovar mi bol doručený načas, všetko bez problémov som spokojná, výrobok kvalitný a pekný.
Anonym, 29.01. 2020
Na jednotku
Anonym, 21.12. 2019

Za každý nákup alebo ďalšie aktivity získavate zaujímavé darčeky!
1) Buď ihneď pri nákupe nad 34,99 €
2) Alebo môžete bonusové body priebežne zbierať a získať zaujímavejšie darčeky pri ďalších nákupoch. Za každých 19, ktoré u nás utratíte, získate 100 bodov - pokiaľ si nevyberiete okamžitý darček.
3) Priebežné body získava iba registrovaný alebo prihlásený používateľ. Pokiaľ si zákazník na konci objednávky zadá heslo a tým pádom sa zaregistruje, potom sa mu body pripočítajú.

Darčeky zadarmo pri nákupe nad 34,99 € - získavate okamžite

Disney Figúrka Sylvester
Disney Figúrka Sylvester
Plastová figúrka s výškou 9 cm z kreslených seriálov a komiksov od Disney štúdia. Večný prenasledovateľ kocúr Sylvester.
Tyčinka MilkyWay 21,5g
Tyčinka MilkyWay 21,5g
Mléčná plněná čokoláda (39%) se šlehaným mléčným krémem (61%).
SLOŽENÍ
Cukr, glukózový sirup, sušené mléko odtučněné, kakaové máslo, palmový tuk, kakaová hmota, mléčný tuk, laktóza, sušená syrovátka (z mléka), sladový extrakt, jedlá sůl, emulgátor (sójový lecitin), sušený vaječný bílek, hydrolyzovaná mléčná bílkovina, přírodní vanilkový extrakt. Může obsahovat: arašídy.

Darčeky za nazbierané body - získate pri ďalších nákupoch

Anti-bakteriálne púzdro - Svetlo-modré
Anti-bakteriálne púzdro - Svetlo-modré
400 Bodov
Anti-bakteriálne púzdro na uchovávanie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Toto špeciálne púzdro je obohatené iontami striebra, ktoré majú určitú schopnosť ničiť baktérie a dezinfikovať. Preto používaním tohoto púzdra násobíte tiež účinnosť používaného roztoku na kontaktné šošovky. Z hygienických dôvodov sa doporučuje púzdra na uchovávanie kontaktných šošoviek po troch mesiacoch používania vymeniť za nové.
3D púzdro - Žaba
3D púzdro - Žaba
600 Bodov
3D púzdra - novinka, ktorú sme pre Vás pripravili sú púzdra, ktoré zaujmú na prvý pohľad svojim prepracovaním a nápaditosťou. Ponúkame 8 variant, ktoré môžete objednať podľa čísiel z celkového prehľadu púzdier. Malé očko na strane každého púzdra umožňuje i prenášanie napríklad na kľúčenke.
ReNu MultiPlus 120 ml s púzdrom
ReNu MultiPlus 120 ml s púzdrom
800 Bodov
ReNu MultiPlus 120 ml - dobrá kvalita za nízku cenu. Roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus uchováva, hydratuje, dezinfikuje, lubrikuje, zvlhčuje a oplachuje všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek.
MAX OptiFresh 10 ml -  exp.12/2020
MAX OptiFresh 10 ml - exp.12/2020
800 Bodov
Max OptiFresh BioPlus očné kvapky 10 ml - poskytujú okamžitú úľavu a dlhotrvajúci komfort. Očné kvapky Max OptiFresh BioPlus nahrádzajú vlastné slzy a poskytujú každému oku umelý ochranný film, čím chráni oči proti škodlivým okolitým vplyvom ako sú dym, smog, teplo, vietor, klimatizované priestory a práca pred monitorom. Kvapky Max OptiFresh BioPlus bránia vysýchaniu povrchu oka a pomáhajú odplavovať častice prachu. Max OptiFresh BioPlus neobsahujú konzervačné látky a ich použitie je teda veľmi šetrné.Očné kvapky Max OptiFresh BioPlus poskytujú rýchlu a účinnú pomoc pri pocite suchého oka.Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
Púzdro so zrkadielkom motív Mačky - Mačiatka
Púzdro so zrkadielkom motív Mačky - Mačiatka
1 000 Bodov
Ozdobné plastové púzdro na kontaktné šošovky s motívami mačiek. Súčasťou púzdra je i zrkadielko pre prípadnú aplikáciu Vašich kontaktných šošoviek mimo domov. Vnútorné jednofarebné púzdro v ktorom sú kontaktné šošovky spolu s roztokom uzavreté doporučujeme z hygienických dôvodov najneskoršie po troch mesiacoch vymeniť za nové.
MAX OptiFresh 360 ml s púzdrom - 10/2020
MAX OptiFresh 360 ml s púzdrom - 10/2020
1 200 Bodov
EXP 11/2020MAX OptiFresh - roztok na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Firma MaxVUE Vision, ho vyvíjala ale predovšetkým pre farebné a crazy šošovky, ktoré dopĺňajú ucelenú radu ponuky tohto výrobcu. Viacúčelový roztok MAX OptiFresh, ktorý hydratuje, uchováva, oplachuje, čistí, odstraňuje proteíny a lubrikuje vďaka svojmu zloženiu kontaktné šošovky, je ponúkaný vo veľkostiach 60 ml, 120 ml a 360 ml. Roztok je dodávaný s puzdrom.
AKUTOL -  tekutý obväz ve spreji 60 ml
AKUTOL - tekutý obväz ve spreji 60 ml
1 400 Bodov
Akutol™ sprej vodeodolný obväz zabraňuje prístupu cudzorodých látok do 2 minut zasychá, transparentný. Charakteristika: Akutol™ sprej sa používa k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a zároveň dovoľuje koži dýchať. Vodeodolný obväz zabraňuje vyparovaniu vlhkosti z pokožky. Aplikace: Pred použitím pretrepať. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetřovaného miesta v množstve, ktoré odpovedá veľkosti ošetrovanej plochy. Aplikujte tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. V prípadě potreby je možné postrek opakovať. Objem: 60 ml
© 2020 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza