UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
Tovar mi bol doručený načas, všetko bez problémov som spokojná, výrobok kvalitný a pekný.
Anonym, 29.01. 2020
Na jednotku
Anonym, 21.12. 2019
Všetko v poriadku, komunikácia, doručenie tovaru, kvalita. Ďakujem
Anonym, 11.12. 2019
Pozorný a flexibilný
Anonym, 3.12. 2019

Za každý nákup alebo ďalšie aktivity získavate zaujímavé darčeky!
1) Buď ihneď pri nákupe nad 34,99 €
2) Alebo môžete bonusové body priebežne zbierať a získať zaujímavejšie darčeky pri ďalších nákupoch. Za každých 19, ktoré u nás utratíte, získate 100 bodov - pokiaľ si nevyberiete okamžitý darček.
3) Priebežné body získava iba registrovaný alebo prihlásený používateľ. Pokiaľ si zákazník na konci objednávky zadá heslo a tým pádom sa zaregistruje, potom sa mu body pripočítajú.

Darčeky zadarmo pri nákupe nad 34,99 € - získavate okamžite

Disney Figúrka Sylvester
Disney Figúrka Sylvester
Plastová figúrka s výškou 9 cm z kreslených seriálov a komiksov od Disney štúdia. Večný prenasledovateľ kocúr Sylvester.
Dekoratívne motýle na stenu 3 kusy - farba zelená
Dekoratívne motýle na stenu 3 kusy - farba zelená
Dekoračné motýle na stenu. Každý motýlik má na telíčku ohraničené malé magnetické koliesko, do ktorého vlepíte obojstrannú samolepku. Potom už stačí len nalepiť na akúkoľvek suchú hladkú plochu. Pokiaľ toto miesto nepřelepíte, možno použiť aj na plochu kovú ako magnet.
Balenie obsahuje 3 kusy motýlikov rôznych veľkostí.
Tyčinka marhule v čokoláde 45g
Tyčinka marhule v čokoláde 45g
Želé s chuťou marhúľ máčané v horkej čokoláde. Nebojte sa vyskúšať nový prírastok do rodiny ORION Marhule v čokoláde, ktorý svojou nevšednou chuťou potešia každého, kto ho ochutná. Veľmi obľúbená príchuť marhule v spojení s horkou čokoládou nadchne vaše chuťové bunky.

Zloženie: Cukr, glukózový sirup, pitná voda, kakaová hmota, glukózo-fruktózový sirup, 2,4 % meruňkové šťávy z koncentrátu, zvlhčující látka (glycerol), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, Shea), mléčný tuk, želírující látka (pektiny), kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), emulgátory (lecitiny, polyglycerylpolyricinoleát), přírodní aromata, barvivo (paprikový extrakt), sušené mléko, Vedle kakaového másla obsahuje hořká čokoláda rostlinné tuky, Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 41 %
Může obsahovat arašídy, vejce, ořechy a sóju.

Darčeky za nazbierané body - získate pri ďalších nákupoch

Anti-bakteriálne púzdro - Svetlo-modré
Anti-bakteriálne púzdro - Svetlo-modré
400 Bodov
Anti-bakteriálne púzdro na uchovávanie všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Toto špeciálne púzdro je obohatené iontami striebra, ktoré majú určitú schopnosť ničiť baktérie a dezinfikovať. Preto používaním tohoto púzdra násobíte tiež účinnosť používaného roztoku na kontaktné šošovky. Z hygienických dôvodov sa doporučuje púzdra na uchovávanie kontaktných šošoviek po troch mesiacoch používania vymeniť za nové.
ReNu MultiPlus 2 x 60 ml balenie do letadla s púzdrom
ReNu MultiPlus 2 x 60 ml balenie do letadla s púzdrom
500 Bodov
ReNu MultiPlus odstraňuje proteíny, dezinfikuje, lubrikuje, oplachuje a uchováva všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Táto malá fľaštička roztoku ReNu MultiPlus (2 x 60 ml) je veľmi praktická na cesty pri preprave lietadlom. Vyhovuje bezpečnostným pravidlám leteckej prepravy a vďaka tomu sa môžete v prípade potreby o svoje kontaktné šošovky starať i na palube lietadla v priebehu letu. Toto balenie obsahuje 2 x 60 ml roztoku ReNu MultiPlus a 1 puzdro na kontaktné šošovky. Zloženie : Sterilný izotonický roztok obsahujúci kyselinu boritú, EDTA, boritan sodný a chlorid sodný. Aktívne zložky : DYMED (polyaminopropyl biguanid) 0,0001 %, HYDRANATE (hydroxyalkyl-fosfonát) 0,03 %, poloxamin 1 %.
Klasické puzdro motív ovocia - Pomaranč
Klasické puzdro motív ovocia - Pomaranč
500 Bodov
Plastové puzdro na kontaktné šošovky s motívmi ovocia. Slúžia na spestrenie ukladanie Vašich kontaktných šošoviek. Toto plastové puzdro doporučujeme z hygienických dôvodov po troch mesiacoch používania vymeniť za nové.
3D púzdro - Žaba
3D púzdro - Žaba
600 Bodov
3D púzdra - novinka, ktorú sme pre Vás pripravili sú púzdra, ktoré zaujmú na prvý pohľad svojim prepracovaním a nápaditosťou. Ponúkame 8 variant, ktoré môžete objednať podľa čísiel z celkového prehľadu púzdier. Malé očko na strane každého púzdra umožňuje i prenášanie napríklad na kľúčenke.
ReNu MultiPlus 120 ml s púzdrom
ReNu MultiPlus 120 ml s púzdrom
800 Bodov
ReNu MultiPlus 120 ml - dobrá kvalita za nízku cenu. Roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus uchováva, hydratuje, dezinfikuje, lubrikuje, zvlhčuje a oplachuje všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek.
MAX OptiFresh 10 ml
MAX OptiFresh 10 ml
800 Bodov
Max OptiFresh BioPlus očné kvapky 10 ml - poskytujú okamžitú úľavu a dlhotrvajúci komfort. Očné kvapky Max OptiFresh BioPlus nahrádzajú vlastné slzy a poskytujú každému oku umelý ochranný film, čím chráni oči proti škodlivým okolitým vplyvom ako sú dym, smog, teplo, vietor, klimatizované priestory a práca pred monitorom. Kvapky Max OptiFresh BioPlus bránia vysýchaniu povrchu oka a pomáhajú odplavovať častice prachu. Max OptiFresh BioPlus neobsahujú konzervačné látky a ich použitie je teda veľmi šetrné.Očné kvapky Max OptiFresh BioPlus poskytujú rýchlu a účinnú pomoc pri pocite suchého oka.Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
Púzdro so zrkadielkom motív Mačky - Mačiatka
Púzdro so zrkadielkom motív Mačky - Mačiatka
1 000 Bodov
Ozdobné plastové púzdro na kontaktné šošovky s motívami mačiek. Súčasťou púzdra je i zrkadielko pre prípadnú aplikáciu Vašich kontaktných šošoviek mimo domov. Vnútorné jednofarebné púzdro v ktorom sú kontaktné šošovky spolu s roztokom uzavreté doporučujeme z hygienických dôvodov najneskoršie po troch mesiacoch vymeniť za nové.
MAX OptiFresh 360 ml s púzdrom
MAX OptiFresh 360 ml s púzdrom
1 200 Bodov
MAX OptiFresh - roztok na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek. Firma MaxVUE Vision, ho vyvíjala ale predovšetkým pre farebné a crazy šošovky, ktoré dopĺňajú ucelenú radu ponuky tohto výrobcu. Viacúčelový roztok MAX OptiFresh, ktorý hydratuje, uchováva, oplachuje, čistí, odstraňuje proteíny a lubrikuje vďaka svojmu zloženiu kontaktné šošovky, je ponúkaný vo veľkostiach 60 ml, 120 ml a 360 ml. Roztok je dodávaný s puzdrom.
AKUTOL -  tekutý obväz ve spreji 60 ml
AKUTOL - tekutý obväz ve spreji 60 ml
1 400 Bodov
Akutol™ sprej vodeodolný obväz zabraňuje prístupu cudzorodých látok do 2 minut zasychá, transparentný. Charakteristika: Akutol™ sprej sa používa k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a zároveň dovoľuje koži dýchať. Vodeodolný obväz zabraňuje vyparovaniu vlhkosti z pokožky. Aplikace: Pred použitím pretrepať. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetřovaného miesta v množstve, ktoré odpovedá veľkosti ošetrovanej plochy. Aplikujte tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. V prípadě potreby je možné postrek opakovať. Objem: 60 ml
ARPALIT Bio repelent 150 ml
ARPALIT Bio repelent 150 ml
1 400 Bodov
Repelentný prípravok v spreji s hnacím plynom. Odpudzuje bodavý hmyz, komáre a kliešte. Obsahuje biopesticidní účinnú látku (20% IR3535). Neobsahuje DEET! Popis lieku: S prídavkom zložiek, ktoré pokožku ošetrujú a chránia. Dermatologicky testované. Možno striekať na pokožku a vlasy, na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 4 hodiny alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania. Používajte biocídny výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte pripojené informácie o prípravku.
© 2020 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza