UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
Tovar mi bol doručený načas, všetko bez problémov som spokojná, výrobok kvalitný a pekný.
Anonym, 29.01. 2020
Na jednotku
Anonym, 21.12. 2019
Všetko v poriadku, komunikácia, doručenie tovaru, kvalita. Ďakujem
Anonym, 11.12. 2019
Pozorný a flexibilný
Anonym, 3.12. 2019

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Do ruky
Slovenská pošta v rámci SR (dodanie 3-4 dni) 3,20 €
IN TIME v rámci SR (dodanie 2-3 dni) 5,30 €
Osobné vyzvednutie
DPD Pick-up (dodanie 2-3 dni) 2,90 €
Uloženka 2,90 €
DEPO SK 2,90 €

Možnosti platby

Trvajúce
Bankovým prevodom 0,00 €
Pri odovzdaní
Dobierka 1,25 €
V hotovosti pri osobnom odbere 0,80 €
On-line platba kartou
Platba kartou (ThePay) 0,00 €

ThePay - platba kartou

Priama platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). Platba je okamžite evidovaná na účte príjemcu (našom e-shope).
Ako platba kartou prebieha?
Stačí dať pokyn k platbe kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club podľa typu platobnej karty), zadať do formulára údaje z platobnej karty a po potvrdení platby sa peniaze ihneď odpočítajú z Vášho účtu. Viac o ThePay: www.thepay.cz

Platba prevodom na účet

Za objednaný tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom na číslo účtu, ktoré je uvedené na objednávke, ktorú dostanete mailom po dokončení objednávky. Nezabudnite uviesť variabilný symbol! Tým je číslo Vašej objednávky. Vybraný tovar expedujeme po jeho zaplatení, teda vo chvíli pripísania platby na náš účet. 

Doručenie na zadanú adresu kuriérom Slovenskej pošty

Balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke, deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom sms/e-mail avíza (pri uvedení kontaktu), v prípade, ak kuriér adresáta nezastihne, bude zásielka oznámená a uložená na pošte.
• Platba je možná bankovým prevodom alebo na dobierku

Prepravná služba In Time

Pokiaľ potrebujete mať istotu, že objednaný tovar budete mať v pracovných dňoch do 48 hodin od expedície doma, doporučujeme zvoliť tuto možnosť dopravy. Pred doručením balíčku Vás bude prepravca telefonicky kontaktovať. Pokiaľ Vás napriek tomu doma nezastihne, pokus o doručenie zopakuje.
• Platba je možná bankovým prevodom alebo na dobierku

Osobný odber

Objednaný tovar si môžete prevziať i osobne na našich výdajných miestach vrámci služby Zásilkovna. Využite rozsiahlu sieť spomínaných pobočiek, určite nájdete nejakú vo vašej blízkosti.
• Platba je možná bankovým prevodom alebo v hotovosti pri osobnom odbere.

O odoslaní objednaného tovaru na výdajné miesto budete informovaní emailom, prípadne prostredníctvom SMS (ak ste prihlásení do systému odberu informácií prostredníctvom SMS). Po doručení na výdajné miesto budete rovnakým spôsobom informovaní o možnosti si zásielku osobne vyzdvihnúť. Na tomto mieste bude k odberu do 7 dní, následne nám bude vrátená späť. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. 232 101 085.

© 2020 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza