UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Do ruky
SK pošta (dodanie 3-4 dni) 4,40 €
SPS (dodanie 3-4 dni) 4,50 €
Osobné vyzvednutie
WeDo Point (dodanie 3-5 dni) 4,10 €
SPS parcel shop (dodanie 3-4 dni) 3,50 €

Možnosti platby

Trvajúce
Bankovým prevodom 0,00 €
Pri odovzdaní
Dobierka 1,25 €
V hotovosti pri osobnom odbere 1,25 €
On-line platba kartou
ThePay Platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa) 0,00 €
PLATBY

Platba prevodom na účet
Za objednaný tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom na číslo účtu, ktoré je uvedené na objednávke, ktorú obdržíte mailom po dokončení objednávky. Nezabudnite uviesť variabilný symbol! Tým je číslo Vašej objednávky. Vybraný tovar expedujeme po jeho zaplatení, teda vo chvíli pripísania platby na náš účet.

ThePay - platba kartou
Priama platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). Platba je okamžite evidovaná na účte príjemcu (našom e-shope).

Ako platba kartou prebieha?
Stačí dať pokyn k platbe kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club podľa typu platobnej karty), zadať do formulára údaje z platobnej karty a po potvrdení platby sa peniaze ihneď odpočítajú z Vášho účtu. Viac o ThePay: www.thepay.cz

DOPRAVA

Doručenie na zadanú adresu kuriérom Slovenskej pošty
Balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke, deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom sms/e-mail avíza (pri uvedení kontaktu), v prípade, ak kuriér adresáta nezastihne, bude zásielka oznámená a uložená na pošte.
• Platba je možná na dobierku, bankovým prevodom alebo kartou(ThePay).


Prepravná služba SPS
Balík bude doručený na adresu uvedenú na zásielke, deň doručenia zásielky bude adresátovi oznámený prostredníctvom email avíza. SPS realizuje až 3 pokusy o doručenie.
• Platba je možná na dobierku, bankovým prevodom alebo kartou(ThePay).

Osobný odber
Objednaný tovar si môžete prevziať i osobne na výdajných miestach vrámci služby SPS parcel shop alebo Uloženka. Využite rozsiahlu sieť spomínaných pobočiek, určite nájdete nejakú vo vašej blizkosti.
• Platba je možná v hotovosti pri osobnom odbere, bankovým prevodom alebo kartou(ThePay).

Po doručení na výdajné miesto budete informovaní sms o možnosti si zásielku osobne vyzdvihnúť. Na tomto mieste bude k odberu 3-7 dní, následne nám bude vrátená späť. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. +421 232 101 085.© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza