UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Registrácia užívateľa

Radi by sme Vám nákup u nás čo najviac zjednodušili, no napriek tomu je niektoré funkcie možné realizovať iba ak sa zaregistrujete:

Opakovať objednávku – systém si pamätá vaše predchádzajúce objednávky, takže sa stačí prihlásiť a opakovanú objednávku máte hotovú pomocou pár klikov.

Vernostný program – získajte skvelé darčeky ZADARMO.

Za každý nákup alebo ďalšie aktivity získavate zaujímavé darčeky!
1) Buď ihneď pri nákupe nad 34,99 €.
2) Alebo môžete bonusové body priebežne zbierať a získať zaujímavejšie darčeky pri ďalších nákupoch. Za každých 19 €, ktoré u nás utratíte, získate 100 bodov – ak si nevyberiete okamžitý darček:
3) Priebežné body získava iba registrovaný alebo prihlásený užívateľ. Pokiaľ si zákazník na konci objednávky zadá heslo a tým pádom sa zaregistruje, potom sa mu body pripočítajú.

Doprava zadarmo – pri nákupe nad 66,40 €.

Zasielanie noviniek a akčné ceny - Súhlasom so zasielaním informácií o akčných ponukách získate lepšie ceny na vybrané produkty. Priebežne Vás budeme informovať o novinkách v oblasti kontaktných šošoviek a okuliarov, rovnako tak o zaujímavých cenových ponukách. Prihlásenie je ešte nutné potvrdiť odkliknutím odkazu v maile, ktorý Vám príde. (Táto požiadavka vychádza z nového nariadenia o GDPR.)

Podľa tohto nového nariadenia, ktoré bude platné od 25.5.2018 nebudeme môcť posielať newslettery na prihlásené podľa pôvodných pravidiel - teda bez prihlásenia a potvrdenie e-mailom.

 

Položky zvýraznené hrubým písmom sú povinné.

Prevádzkovateľ obchodu sa zaväzuje, že všetky informácie o zákazníkovi, ktoré získa touto registráciou bude používať v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi (najmä zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Videonávod ako si na nasadiť kontaktné šošovky.
Darčeky zdarmaProdukty
na porovnanie (0)
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
Novinky
1 091 504
produktov na sklade
Zaregistrujte sa
pre zbieranie bodov
Overené zákazníkmi
Tovar mi bol doručený do troch prac dní s čím som spokojná
Anonym, 18.03. 2019
Odporúčam
Anonym, 10.12. 2018
Rýchle vybavenie
Anonym, 3.12. 2018
V obchode som nakupovala prvý krát.
Anonym, 28.10. 2018