Total Care Systém

Ospravedlňujeme sa, ale tovar nie je momentálne možné zakúpiť.
Výrobca: AMO
Produkt značky AMO

TOTAL Care je roztok ktorý uchováva a dezinfikuje všetky tvrdé (pevné) plynopriepustné kontaktné šošovky. Pre dokonalé denné čistenie kontaktných šošoviek doporučujeme odstrániť usadeniny z kontaktných šošoviek roztokom TOTAL Care mechanickým čistením v dlani. Najprv sa z oka vyberie ľavá kontaktná šošovka a položí sa do dlane, potom sa nakvapká niekoľko kvapiek TOTAL CARE čističa na kontaktnú šošovku z oboch strán a napr. Ukazovákom pravej ruky sa ma kontaktná šošovka v dlani asi 20 sekúnd. Potom sa položí do držadlá farebného viečka s označením "L". Potom sa rovnaký postup zopakuje iu pravej kontaktnej šošovky, ktorá sa potom vloží do držiaka bieleho viečka. Pred uzavretím sa úplne púzdro naplní TOTAL Care roztokom. Po 6-tich hodinách sú tvrdé kontaktné šošovky úplne vydezinfikované a môžu sa opäť použiť. Ak sa kontaktné šošovky nepoužívajú každý deň, môžu byť uložené v puzdre bez vybratia a použitia maximálne 7 dní. Po tejto dobe je potreba roztok vymeniť. Pri manipulácii s roztokom sa nedoporučuje dotýkať kvapkadla (stričky) roztoku, aby nedošlo k znečisteniu. Vždy po nasadení kontaktných šošoviek sa zvyšný roztok vylieva a púzdro sa necháva na vzduchu vyschnúť.

Tento roztok sa nesmie používať na mäkké kontaktné šošovky!

Doba použitia je 2 mesiace od prvého otvorenia. Tvrdé (pevné) kontaktné šošovky sú za 6 hodín dokonale vydezinfikované.

TOTAL Care Daily Cleaner - sú kvapky, ktoré slúžia pre lepší komfort pri nosení tvrdých kontaktných šošoviek. Pred vložením kontaktnej šošovky do oka si do každého oka 1x kvapnite Total Care Daily Cleaner.

Total Care tablety- slúži k dôkladnému vyčisteniu kontaktných šošoviek. Nepoužívajú sa každý deň, pre lepšie vyčistenie užite 1x týždenne. Tableta sa vloží do puzdra na kontaktné šošovky a pridá sa roztok.

Balenie: Roztok Total Care 60 ml, kvapky Total Care Daily Cleaner 5 ml, 2 tablety Total Care, puzdro


Potrebujete pomôcť alebo poradiť?
Zavolajte nám na 232 101 085.
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza