UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Optipak

Firma Optipak je anglický výrobca, ktorý svoje produkty ponúka po celom svete viac ako 10 rokov. V ich ponuke nájdete, ako puzdrá klasická, v rôznych farebných variáciách, tak i púzdra ozdobné či puzdra na kontaktné šošovky v 3D prevedeniach. Táto certifikovaná púzdra zaručujú kvalitu a spokojnosť pre všetkých svojich užívateľov.

Puzdrá Optipak ponúkajú svojim užívateľom nový a netradičný dizajn, ktorý zaujme a upúta svojím realistickým vyobrazením rôznych motívov. Puzdra na kontaktné šošovky od firmy Optipak sú nielen praktické, ale predovšetkým veselá a milá vec, ktorá by nemala chýbať žiadnemu majiteľovi kontaktných šošoviek. Ich nevšedný vzhľad a netradičné priestorové spracovanie ocenia a zaujmú nielen mladých, ale aj starších používateľov.

Optipak - originálne puzdra na kontaktné šošovky
Ak hľadáte pre svoje kontaktné šošovky skutočne originálne puzdro, potom stavte na púzdra Optipak. V ponuke nášho e-shopu Kup-šošovky.sk nájdete ako puzdra klasická, tak aj tá, ktorá Vás aj Vašich blízkych zaujmú na prvý pohľad. Medzi také rozhodne patrí hit medzi puzdrami na kontaktné šošovky, tzv. 3D púzdra, ktorá Vás zaujmú svojim prepracovaním a nápaditosťou. Navyše každé puzdro disponuje malým očkom, ktoré ho umožňuje nosiť zavesená napr. Na kľúčenke.


Ozdobné púzdro na kontaktné šošovky so zrkadlom je ďalším hitom medzi puzdrami od firmy opti paketom. Ide o plastové puzdro zdobené rôznymi motívmi, ktorého súčasťou je aj praktické zrkadlo, ktoré umožňuje jednoduchú a ľahkú aplikáciu kontaktné šošovky. S týmto puzdrom budete mať skrátka vždy istotu, že Vašu kontaktnú šošovku vyberiete v akejkoľvek situácii pohodlne z oka von.
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza