UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Johnson & Johnson Späť

Spoločnosť Johnson & Johnson je celosvetovo uznávaným výrobcom kontaktných šošoviek a nielen v oblasti zdravotníctva zaberá čelné miesto. Ak patríte k ľuďom s vysokou citlivosťou očí, potom sú kontaktné šošovky Johnson & Johnson určené presne pre Vás. Firma Johnson & Johnson patrí medzi lídra na svetovom trhu vo výrobe kontaktných šošoviek, ktoré vynikajú vysokou kvalitou a maximálnym pohodlím pri nosení.

V ponuke nášho e-shopu nájdete široký výber kontaktných šošoviek tejto značky:
• a to ako šošovky jednodenné 1-Day Oasys, 1-Day Acuvue TruEye či 1-Day Acuvue Moist
• tak aj šošovky 14 dennej Acuvue Oasys, či Acuvue 2

Acuvue Oasys od Johnson & Johnson pre citlivé oči
Johnoson & Johnson Acuvue Oasys sú nové, silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, určené pre zvlášť citlivé oči. Acuvue Oasys obsahujú špeciálnu zložku Hydraclear Plus, ktorá udržiava šošovky dostatočne vlhké. K ich ďalším hlavným prednostiam patrí vysoká priepustnosť kyslíka, ktorá zaručuje absolútne pohodlie pri nosení aj v náročných podmienkach, akými sú napríklad klimatizované kancelárie či dlhodobá práca na PC.

Acuvue Oasys sú vysoko zmáčavé a veľmi hladké kontaktné šošovky vhodné predovšetkým pre oči, ktoré pri nosení šošoviek pociťujú suchosť a pálivosť.

Johnson & Johnson spoľahlivý partner pre Vaše oči
Výrobky spoločnosti Johnshon & Johnson vynikajú predovšetkým inovácie a modernými prístupmi firmy, o čom svedčí aj rad ocenení na medzinárodných výstavách. Hoci v ponuke nájdete predovšetkým dvojtýždňovej kontaktné šošovky, ani mesačné či jednodenné kontaktné šošovky nie sú výnimkou. Zvlášť jednodňové kontaktné šošovky sú obľúbené predovšetkým pre svoju ľahkú údržbu, kedy nepotrebujete už žiadny roztok pre ich čistenie. Šošovky jednoducho ráno nasadíte a večer vyhodíte - jednoduché, rýchle a efektívne.


Objednajte si skvelé kontaktné šošovky spoločnosti Johnson & Johnson a presvedčte sa sami o ich kvalitách
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza