ColourVue Crazy šošovky UV Sklerálne - Amazo (2 ks polročné) - nedioptrické

ColourVue Crazy šošovky UV Sklerálne - Amazo (2 ks polročné) - nedioptrické
Ospravedlňujeme sa, ale tovar nie je momentálne možné zakúpiť.
Výrobca: Maxvue Vision
EAN: 9555644811600
Produkt značky Maxvue Vision

Polročné sklerálné hydrogélové crazy šošovky (2 kusy, uložené vo fľaštičkách). UV svietiace - svieti pri UV osvetlení. Prekrytím celého oka vrátane bielka dosiahnu radikálny a značne neobvyklé zmeny vzhľadu. Chcete žiariť na diskotéke? Toto je tá pravá voľba, ako na seba 100% upútate maximum pozornosti. Tieto šošovky majú priemer 22 mm a sú schopné prekryť celú viditeľnú časť oka, teda aj bielko (tzv. Skléru). Jedná sa preto o šošovky s nadmieru desivým efektom. Sklerální šošovky sú určené predovšetkým pre filmárov, alebo pre tých, ktorí krátkodobo potrebujú využiť efektu desivé vizáže. Veľký priemer šošovky však sťažuje jej nasadzovanie a zároveň zapríčiňuje zníženú priepustnosť pre kyslík. Sklerální šošovky nie sú teda určené na celodenné nosenie, ale pre občasné a krátkodobé využitie ich maximálnu schopnosti šokovať. Nasadenie týchto šošoviek vyžaduje vyššiu zručnosť.
Pre uchovanie šošoviek a pravidelné nosenie doporučujeme zakúpiť roztok na kontaktné šošovky a puzdro, ktoré má priemer aspoň 24 mm (puzdro s označením - na sklerální šošovky).

Upozornenie: Crazy kontaktné šošovky nie sú korekčnou zrakovou pomôckou! Jedná sa o zábavné šošovky, v ktorých sa väčšinou zhorší predovšetkým periférne videnie, preto v nich nie je vhodné riadiť a vykonávať činnosti pri ktorých potrebujete na 100% bezchybne vidieť!

Uvedený obrázok u produktu je oficiálne dodávaný výrobcom a je iba ilustračný. Výsledný efekt vždy záleží na pôvodnej farbe oka používateľa a môže sa od ilustračného obrázku líšiť. K väčšine crazy šošoviek uvádzame fotky reálnych ľudí, pre lepšiu predstavu výslednej zmeny farby oka.

Šošoviek v krabičke 2 Materiál Hydrogel Terpolymer
Plánovaná výmena (dní) 182 UV filter ne
Zakrivenie 11.0 Priemer (mm) 22,0
Manipulačné sfarbenie ne Výrobca MaxVue Vision
Obsah vody (%) 45 Indikátor rub-líc ne
Dioptrický rozsah 0,00
Šošoviek v krabičke 2
Materiál Hydrogel Terpolymer
Plánovaná výmena (dní) 182
UV filter ne
Zakrivenie 11.0
Priemer (mm) 22,0
Manipulačné sfarbenie ne
Výrobca MaxVue Vision
Obsah vody (%) 45
Indikátor rub-líc ne
Dioptrický rozsah 0,00

Potrebujete pomôcť alebo poradiť?
Zavolajte nám na 232 101 085.
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza