UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Bausch & Lomb

Spoločnosť Bausch & Lomb sa vďaka novým a stále dokonalejším postupy a inovácie v oblasti kontaktných šošoviek radí medzi popredné spoločnosti pôsobiace v oblasti starostlivosti o zrak. V roku 1971 sa firme Bausch & Lomb podarilo uviesť na trh prvé mäkké kontaktné šošovky, čím si zaistila pozíciu jednej z najznámejších firiem sveta.


V 90. rokoch sa potom firma posunula o ďalší stupienok vyššie, keď sa začala zaoberať výrobou prístrojov a nástrojov pre očné ordinácie.

Rad SofLens® od Bausch & Lomb proti astigmatizmu


Ak patríte k osobám trpiacim astigmatizmom čiže krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, ktorá je spôsobená nepravidelným zakrivením rohovky, potom sú pre Vás kontaktné šošovky Bausch & Lomb z radu SofLens ideálnym riešením. Astigmatizmus možno - až na ťažké prípady - ľahko korigovať práve pomocou špeciálnych kontaktných šošoviek SoftLens, ktoré majú odlišní dizajn a sú preto pre Vás vhodným riešením.


V ponuke nášho e-shopu môžete vyberať z niekoľkých typov kontaktných šošoviek Bausch & Lomb radu SoftLens. Napr. jednodenné kontaktné šošovky SofLens daily disposable Toric for Astigmatism sa rovnako tak, ako mesačné kontaktné šošovky SoftLens 66 Toric, vyznačujú ľahkou manipuláciou a perfektným tvarom, ktorý presne kopíruje jedinečný tvar Vášho oka. Tým napomáhajú riešiť Váš astigmatizmus.

Bausch & Lomb pre Váš zrak


Firma Bausch & Lomb nie však iba svetovou jednotkou vo výrobe a distribúcii kontaktných šošoviek, ale produkuje aj celý rad ďalších vlastných výrobkov, akými sú napríklad roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus, ktorý Vaše šošovky uchováva, hydratuje a dezinfikuje či ReNu lubrikačné kvapky, ktoré efektívne odstraňujú prípadný pocit vysychajúce kontaktné šošovky na oku.


Vyskúšajte výrobky renomovanej spoločnosti Bausch & Lomb a presvedčte sa sami o ich kvalitách.
Videonávod ako si na nasadiť kontaktné šošovky.
Darčeky zdarmaProdukty
na porovnanie (0)
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
Novinky
1 093 073
produktov na sklade
Zaregistrujte sa
pre zbieranie bodov
Overené zákazníkmi
V obchode som nakupovala prvý krát.
Anonym, 28.10. 2018
Super cena. Super vyrobky
Anonym, 18.10. 2018
Vzdy bez problemov uz niekolko rokov.
Anonym, 16.08. 2018
Rychle vybavena objednavka.
Anonym, 9.08. 2018
 

Prihlásiť sa k newsletteru

Prihlásením k newsletteru získate lepšie ceny na vybrané produkty.


Zavrieť