UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Bausch & Lomb Späť

Spoločnosť Bausch & Lomb sa vďaka novým a stále dokonalejším postupy a inovácie v oblasti kontaktných šošoviek radí medzi popredné spoločnosti pôsobiace v oblasti starostlivosti o zrak. V roku 1971 sa firme Bausch & Lomb podarilo uviesť na trh prvé mäkké kontaktné šošovky, čím si zaistila pozíciu jednej z najznámejších firiem sveta.

V 90. rokoch sa potom firma posunula o ďalší stupienok vyššie, keď sa začala zaoberať výrobou prístrojov a nástrojov pre očné ordinácie.

Rad SofLens® od Bausch & Lomb proti astigmatizmu
Ak patríte k osobám trpiacim astigmatizmom čiže krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, ktorá je spôsobená nepravidelným zakrivením rohovky, potom sú pre Vás kontaktné šošovky Bausch & Lomb z radu SofLens ideálnym riešením. Astigmatizmus možno - až na ťažké prípady - ľahko korigovať práve pomocou špeciálnych kontaktných šošoviek SoftLens, ktoré majú odlišní dizajn a sú preto pre Vás vhodným riešením.

V ponuke nášho e-shopu môžete vyberať z niekoľkých typov kontaktných šošoviek Bausch & Lomb radu SoftLens. Napr. jednodenné kontaktné šošovky SofLens daily disposable Toric for Astigmatism sa rovnako tak, ako mesačné kontaktné šošovky SoftLens 66 Toric, vyznačujú ľahkou manipuláciou a perfektným tvarom, ktorý presne kopíruje jedinečný tvar Vášho oka. Tým napomáhajú riešiť Váš astigmatizmus.

Bausch & Lomb pre Váš zrak
Firma Bausch & Lomb nie však iba svetovou jednotkou vo výrobe a distribúcii kontaktných šošoviek, ale produkuje aj celý rad ďalších vlastných výrobkov, akými sú napríklad roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus, ktorý Vaše šošovky uchováva, hydratuje a dezinfikuje či ReNu lubrikačné kvapky, ktoré efektívne odstraňujú prípadný pocit vysychajúce kontaktné šošovky na oku.

Vyskúšajte výrobky renomovanej spoločnosti Bausch & Lomb a presvedčte sa sami o ich kvalitách.
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza