UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Alcon - ciba vision

Alcon je celosvetovo uznávanou značkou, zaoberajúca sa výrobou a predajom výrobkov, určených na ochranu zraku. V Slovenskej republike nájdete kontaktné šošovky Alcon aj roztoky na starostlivosť o kontaktné šošovky.

Viac ako 20 rokov skúseností a kompletný sortiment kontaktných šošoviek

Viac ako 20 rokov si kladie Alcon za hlavný cieľ vyrábať kvalitné kontaktné šošovky, ktoré budú pohodlné, hygienické a komfortné pri nosení. Vo svojich laboratóriách Alcon kontaktné šošovky aj ponúkané roztoky neustále testuje a zdokonaľuje.

Vďaka spojeniu Alcon a Wesley Jessen VisionCare v roku 2000 sa stala Alcon jedinou spoločnosťou, ktorá môže svojim zákazníkom ponúknuť kompletný výber kontaktných šošoviek. Pod značkou Alcon zoženiete tvrdé kontaktné šošovky, konvenčné šošovky (špeciálne upravené), farebné kontaktné šošovky aj revolučné šošovky s dennou výmenou Focus Dailies. Lubrikuje - zvlhčuje - osviežujú

Kontaktné šošovky Alcon Aqua Comfort Plus
Jednodenné kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus™ sú revolučné kontaktné šošovky, ktoré zvlhčí Vaše oči pri každom žmurknutí, až 14 000 každý deň. Zakúpiť ich môžete v balení po 30 alebo 90 ks.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX ™ AQUA
Mesačné kontaktné šošovky AIR OPTIX AQUA prinášajú dokonalené spojenie elementov kyslíka a zvlhčenie oka. Kontaktné šošovky sú príjemné ihneď po nasadení a vydrží tak po celý deň. AIR OPTIX ™ AQUA poskytujú dokonale odolný povrch proti usadeninám a tým prispievajú k zdravému a pohodlnému spôsobu nosenia kontaktných šošoviek.
© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza