UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Alcon Späť

Firma Alcon je špecialista nielen na výrobu a distribúciu kontaktných šošoviek, ale predovšetkým na ostatné zdravotnícke pomôcky, akými sú čistiace roztoky či očné kvapky. Vďaka novým technológiám a inováciám pri výrobe ponúka spoločnosť Alcon svojim klientom kvalitné a preverené výrobky za skvelé ceny.

Napríklad k veľmi obľúbeným výrobkom, ktoré nájdete tiež v našom e-shope Kup-sosovky.sk, patrí Opti-Free Express - viacúčelový roztok na všetky typy šošoviek, ktorý je uchováva, lubrikuje, dezinfikuje, oplachuje aj čistí, či očné kvapky Systane - gélové očné kvapky, ktoré Vašim unaveným očiam zaručujú okamžitú a trvalú úľavu.

Alcon pre starostlivosť o Vaše oči
Spoločnosť Alcon sa špecializuje nielen na kvalitnú starostlivosť o zrak, ale predovšetkým na predchádzanie jeho poškodenie. Preto sa tiež produkty firmy Alcon vyznačujú vysokou kvalitou, ktorá prináša Vašim očí tú najlepšiu starostlivosť.

Ak často používate kontaktné šošovky v náročných prostrediach, akými sú klimatizované dielne či kancelárie, potom je starostlivosť o ne základným predpokladom pre ich dlhú životnosť. Napríklad Opti Tears free sú umelé slzy, ktorý sa používajú pri pocite suchých očí nakvapkaním cez kontaktné šošovky, alebo aj bez nich. Umelé slzy od Alcon sú balené v praktických ampulkách, ktoré sa dajú pohodlne oddeliť a sú ľahko skladovateľné.


Produkty Alcon vo výhodných baleniach
Pre Vašu maximálnu starostlivosť ponúka spoločnosť Alcon čistiace sety vo výhodných baleniach. Napríklad kúpi Opti-Free RepleniSH, získate nielen kvalitný čistiaci roztok na všetky typy kontaktných šošoviek, ale tiež puzdro na kontaktné šošovky. Výrobky firmy Alcon sú dobrou voľbou pre starostlivosť o Vaše kontaktné šošovky.

Zverte starostlivosť o Vaše kontaktné šošovky aj oči profesionálom. Zverte ju firme Alcon a objednajte si niektorý z radu ich produktov v našom e-shope https://www.kup-sosovky.sk

© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza