UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil

Ako začať s nosením kontaktných šošoviek?

Chcete začať nosiť kontaktné šošovky, ale neviete "ako na to"? Tak práve Vám sú určené nasledujúce rady v článku: "Ako začať s nosením kontaktných šošoviek?", Ktoré Vám odpovie na väčšinu najčastejšie kladených otázok o kontaktných šošovkách.

Krok prvý: Nechajte si vyšetriť zrak

Pred kúpou kontaktných šošoviek je dôležité vyšetrenie zraku. Občas sa stretávame so zákazníkmi, ktorí chcú šošovky vyskúšať a náhodne si ich kúpi bez ohľadu na to, koľko majú dioptrií.

Nebojte sa, vyšetrenie nie je nič náročné ani bolestivého.
V očnej optike alebo aplikačným stredisku Vám zmeria zrak a pomôžu vybrať najvhodnejší typ kontaktných šošoviek. Potom sa pôjdete v kontaktných šošovkách na chvíľu prejsť von a znovu Vás odborne skontrolujú.

Ak bude všetko v poriadku, naučia Vás nasadzovanie a vybratí kontaktných šošoviek. Vysvetlí vám, ako sa o kontaktné šošovky starať.

Štartovací balíček pre nositeľov kontaktných šošoviek
Ak navštívite optiku väčšinou si odnesiete so sebou základné materiály ku kontaktným šošovkám, tzv.startovací balíček. V cene aplikačného poplatku je zahrnutý aj tzv. Skúšobný pár, čo sú tie kontaktné šošovky, ktoré ste si v priebehu návštevy vyskúšali. Podrobné informácie o aplikácii kontaktných šošoviek, vyšetrenie zraku, prípadne o cene atď. Vám vždy ochotne poradia v každej optike.

Krok druhý: Nákup kontaktných šošoviek

Vďaka tomu, že už bezpečne poznáte stav svojho oka a jeho potreby, už viete, aké dioptrie potrebujete a aký typ kontaktných šošoviek je pre Vás najvhodnejší, nič nebráni tomu, aby ste si mohli na kontakne-sosovky.sk vybrať to, čo potrebujete.

Nákup na našich stránkach má celý rad výhod:
       
NONSTOP aktuálna skladová dostupnosť
      
  výdajné miesta po celej SR
        
Možnosť zopakovať predchádzajúci objednávku na pár klikov
        Atraktívny vernostný program
        
Zľavy alebo bonusy pri opakovanom nákupe

Krok tretí: Nezabúdajte na pravidelné kontroly

Nezabúdajte na pravidelné kontroly. Čo sa týka starostlivosti o kontaktné šošovky, pripravili sme pre Vás články s ďalšími tipy.

© 2024 Kup-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza